KKTC Firma Rehberi / KKTC İş ve İş İlanı Rehberi

HABER DETAYI

Ağustos 13, 2019 8:48 am

Kıbrıs Town Houses’da 100. konut sahibine özel sürpriz

Kıbrıs Developments’in son projesi Kıbrıs Town Houses’da, inşaatın başlaması ile beraber geride bıraktığımız 9 aylık sürede konutların yüzde 70’i satılarak süratli bir satış grafiği sergilendi. Mayıs ayında hayatın başladığı Kıbrıs Town Houses’da, 100. konut sahibi hoş bir sürprizle karşılandı.
Kuzey Kıbrıs’ta gayrimenkul sektörünün öncüsü konumunda olan Kıbrıs Developments’in inşaatına 9 ay evvelce başladığı ve geride bıraktığımız ay tamamlanan Kıbrıs Town Houses projesi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Projenin ilk etabında yer alan 151 konutun 100’ü kısa sürede satıldı. 100. konutu satın alan Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kürşad Turgut, satış sözleşmesini imzalamasının sonrasında proje içindeki Köy Meydanı’nda yer alan Köy Kahvesi’nde öğle yemeğine çağrı edilerek, Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim doğrulusunda kendine Kıbrıs’a özgü lezzetlerden meydana gelen bir armağan sepeti takdim edildi.

Kıbrıs Town Houses’da 100. konut sahibi Prof. Dr. Kürşad Turgut, satınalma kararını verirken estetiğe ehemmiyet veren biri olarak projede estetiğinin ön planda olmasının yanı sıra, hayat içerisinden kopmamış eşi benzeri olmayan bir konuma sahip olması, trafiğe girmeden basit ulaşım mümkün kılabilecek olması ve proje ekibinin içten ve eksper şahıslardan oluşmasının etkili olduğunu dile getirdi. “Diyalog yansımadır. Bu da benim satınalma kararımda çok etkili oldu” diyen Prof. Dr. Kürşad Turgut Kıbrıs Town Houses ekibine gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür etti.

Kıbrıs Developments Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim ise projeye gösterilen yoğun ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını açıkladı ve süratli bir satış grafiği sergilediklerinin altını çizdi. Bu vakte kadar hayata geçirdikleri bütün projelerden ev alanlarla bağlarını hiç koparmadıklarını ve içten bir iletişimi sürdürdüklerini ifade ederek Kıbrıs Town Houses’da konut sahibi bireylerin de çok özel ve güzel insanlar olduğunu görmekten büyük keyif aldıklarını dile getirdi.

Kıbrıs Town Houses projesinde apartman dairesi, yarı müstakil avlulu konut, tek kat engelsiz ve tam müstakil villa olmak üzere Solo, Compact, Concept ve Tailor Made adlı 4 değişik modelden meydana gelen konutlar var ve tek yatak odalıdan 4 yatak odalıya kadar değişik gereksinimlere yanıt verebilecek seçenekler yer alıyor.

Kıbrıs Developments doğrulusunda inşaatına Ağustos 2017’de başlanan ve ilk lansman etkinliğinde Nisan 2019’da tamamlanacağı duyurulan Kıbrıs Town Houses projesinin teslim tarihi 4 ay erkene çekildi. Sektördeki farkını ve deneyimini bir kez daha meydana koyan Kıbrıs Developments, Kıbrıs Town Houses projesinin tamamını Aralık 2018’de teslim edecek.

Girne’ye bağlı Alsancak şehir merkezinde plajlara yürüyüş mesafesinde tespit edilen Kıbrıs Town Houses, ufak bir kasaba sokaklarında yürüyor hissi uyandıran yürüyüş yolları, yasemin ve meyve ağaçlarıyla çevrelenmiş çardakları, açık çim alanları, jakuzisi, çocuk yüzme havuzları ve iki havuzdan meydana gelen ortak alanları ile site sakinlerine çok ayrıntılı sosyal etkinlik imkanları sağlıyor. Projede yer alan mühim bir ayrıntı olarak sosyal alanlardaki Köy Meydanı ve Köy Kahvesi gerektiğince ilgi çekiyor. Kıbrıs Town’da hayatın başlaması ile beraber site sakinlerinin asli greksinimlerini karşılayacak bir Köy Meydanı ve bu alanda bir Köy Kahvesi etkinliğe geçti. Kıbrıs’a özgü besinlerin ve içeceklerin sunulmaya başladığı Köy Kahvesi’nde, hem yetişkinler sosyalleşecek hem de çocuklar sokak oyunları oynayabilecekler.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Content Protection by DMCA.com