KKTC Firma Rehberi / KKTC İş ve İş İlanı Rehberi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
219 ZİYARETÇİ
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ KIBRIS

FİRMA HAKKINDA

Limak oteller zincirinin en yeni halkası Limak Cyprus Deluxe Hotel Eşsiz hizmet ilhamını Zümrüd-ü Anka efsanesinden almaktadır.

Girnelilerin Topak Taş ya da başka adıyla Yumurta Taşı dedikleri Ciklos Mevkii’ndeki yumurta formlu taş, efsaneye göre Zümrüd-ü Anka’nın son yumurtasıdır. Anka kuşu kuluçkada günlerce oturmuş, yiyecek bulmak hedefiyle yuvadan ayrıldığında yavrunun kıpırdanması neticesi yumurta aşağıya yuvarlanmıştır. Rivayet odur ki Zümrüd-ü Anka efsanesi böylelikle sona ermiştir.

Zümrüd-ü Anka, bütün görkemiyle bu mitin tekrardan doğuşunu simgelemektedir. İnsanların kendilerini tekrardan yaratıp tazelendikleri (tatil) vakit dilimine ilham verir.

Limak Cyprus Deluxe Hotel, Kuzey Kıbrıs Bafra İskele mevkiinde, kent merkezine 25 kilometre, Ercan Havalimanı’na 65 kilometre ve Magosa’ya 40 kilometre mesafededir.

Limak Cyprus Deluxe Hotel, seçenek konaklama seçeneklerine sahip 598 oda, 1338 yatak kapasitesi, ultra herşey dahil konsepti ve benzersiz doğasıyla değişik bir tatil tecrübesi sunmaktadır.

Tesiste, biri kapalı olmak üzere dört yüzme havuzu, aqua park, biri açık büfe, başka üçü alakart olmak üzere dört restoran yer almaktadır.Limak Cyprus Deluxe Hotel ortamında yer alan Babylon Kongre Merkezi ise toplam 5000 şahıs kapasiteye sahip 9 adet toplantı salonu ile profesyonellerin hizmetindedir.

Limak Cyprus Deluxe Hotel, sene boyu tatil yapma olanağı veren iklimi, her türlü teknoloji ve konfora sahip deluxe odaları, Türk ve dünya mutfaklarından en seçkin yemeklerin servis edildiği restoranları, spa merkezi, açık ve kapalı havuzları, yedi kaydıraklı aqua parkı, bölgenin en kapsamlı mini kulüp olanakları ve mükemmel organizasyonlara ev sahipliği uygulanabilecek Babylon Kongre Merkezi ile misafirlerini ağırlamaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Content Protection by DMCA.com